A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
LSD gdzie wy ? Stołki rozdane to i koniec polityki. Brawo Monika.
"PIEKŁO KOBIET"? Ułamek promila.
Kopnął policjanta - 5 lat do paki !!!! Rozgonic to zezwierzecone zgrupowanie !!!!
Jak dla mnie policja powinna być jeszcze bardziej brutalna dla tych, którzy mają prawo i przepisy w przysłowiowych czterech literach. Czy ci ludzie nie mają nic innego do roboty jak robić burdy uliczne? Ta sama sytuacja była z durnymi rolnikami !!! Stale się coś dzieje tylko szkoda, że wszystko bez jakichkolwiek sensu.
Wygonić szczura z Żoliborza !
czemu nie demonstrują pod siedzibą PO przecież to oni nie chcą zmiany konstytucji
@ Ekologgg "Znicze niech postawią u siebie pod drzwiami"- Mówiłeś to oszołomom smoleńskim?
@ Popierający partner "Niech kobiety wezmą sprawy w swoje ręce"- Oby to nie była Szydło, Kempa, Pawłowicz, Mazurek, Zalewska. ..
Byłybyś szczęśliwy jakby były te wszystkie panie : Szydło, Kempa, Pawłowicz, Mazurek, Zalewska. baranku jeden !
@wredny_typ - Ręce opadają czytając takie wpisy.