UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dopóki wszyscy protestują sobie oddzielnie w różnych dniach tygodnia - dopóty systemowi starczy policji (w której w końcu służą ludzie, i też mają tego dosyć)do pacyfikowania każdej demonstracji i przedstawiania jej w MASS-MEDIACH jako róznych frustratów/przestępców/foliarzy/egoistów nie dbających o innych itd. ..