UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dopóki wszyscy protestują sobie oddzielnie w różnych dniach tygodnia - dopóty systemowi starczy policji (w której w końcu służą ludzie, i też mają tego dosyć)do pacyfikowania każdej demonstracji i przedstawiania jej w MASS-MEDIACH jako róznych frustratów/przestępców/foliarzy/egoistów nie dbających o innych itd. ..


Anuluj