UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja już dawno się skończyła. .. wróciła milicja i metody zomo. Straciłem szacunek do tej formacji. A o ich działaniach przypomnę im, gdy przyjdzie dzień ich protestów (a kiedyś przyjdzie)i będą oczekiwali wsparcia narodu.

ami