160
25.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ww. panie nie przedstawiły badań psychiatrycznych
(2020.10.25)
te zniczee to powinny stac przed drzwiami komendy policji za ich lamanie prawa przez tak dlugi czas, a ludize nic
(2020.10.25)

info

3  
  2
Tak to jest Gdy wyrok Trybunału Konstytucyjnego wydaje odkrycie towarzyskie prezesa PiS Prokurator z Czasów PRL Stanisław Piotrowicz i prof. o kontrowersyjnych poglądach i pomysłów Krystyna Pawłowicz oraz sędziowie dublerzy. ..
keys (2020.10.25)

info

5  
  4
Policja to wróg największy!!! Policja nie pilnuje porządku publicznego a chroni tyranii władzy i PiS. ..
keys (2020.10.25)

info

5  
  1
@dylematy - No jeżeli tak jak mówisz, każdy ma prawo do godnego życia to pozabijać tych downów i innych chorych umysłowo lub fizycznie, leżących, tych po udarach, z alzheimerem, moją teściową, leżącą jak roślinka. .. .. po co mają uprzykrzać życie tym zdrowym, pretendującym do godnego życia. .. do wora i wór do jeziora, a co tam, mogli niemcy naziści, możemy i my. ..
MirosławL. (2020.10.25)
Te znicze są stawiane wszystkimtym dzieciom co wyskrobałyście je? Każdy z nas 1 listopada postawi znicz na grobach nieżyjących jako wyraz pamięci o zmarłych. Krew na rekach i symbol pamięci o bliskiej osobie której nie dałyście szans na życie.
(2020.10.25)

info

7  
  4
nie mów za Nas, bredź za siebie.
(2020.10.25)

info

2  
  0
Widzę, że sumienia brak a to jest przypisane jedynie człowiekowi. Wnioski jak potrafisz wyciągnij sam/sama
(2020.10.25)

info

1  
  0
Prawak - posłuszny księdzu, myśleć nie musi.
(2020.10.25)

info

4  
  4
POpaprańcy to sa buble genetyczne
duk (2020.10.25)

info

3  
  3