UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te znicze są stawiane wszystkimtym dzieciom co wyskrobałyście je? Każdy z nas 1 listopada postawi znicz na grobach nieżyjących jako wyraz pamięci o zmarłych. Krew na rekach i symbol pamięci o bliskiej osobie której nie dałyście szans na życie.