UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że sumienia brak a to jest przypisane jedynie człowiekowi. Wnioski jak potrafisz wyciągnij sam/sama
Widzę, że sumienia brak a to jest przypisane jedynie człowiekowi. Wnioski jak potrafisz wyciągnij sam/sama