116
23.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No wszech obecny Wcisla jest to gwarancja ze z marszu nic nie bedzie gdzie on swoj pysk wciska to lipa
Elblazanian 2 (2020.10.24)

info

6  
  4
Jeszcze raz chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestni(cz)kom wczorajszego protestu w obronie praw obywatelskich i rozumu - prawicowi łajdacy i kościelni fundamentaliści mogli zobaczyć wczoraj na ulicach Elbląga, że Polki nie dadzą odebrać sobie swoich praw i nie przestraszą się faszystowskiej, anty-kobiecej, fanatycznej czerni, która w majestacie prawa usiłuje dziś dokonać zamachu na ich zdrowie i życie. Podziękowania należą się również elbląskiej Policji, która wypełniała swoje obowiązki sumiennie i nie przekraczając granic przyzwoitości, a także mieszkańcom Elbląga i kibicom (!), którzy wspierali nas z okien, balkonów i samochodów dobrym, mocnym słowem i wyjącymi klaksonami przez cały czas obywatelskiego protestu. Jeszcze Polka nie zginęła i na pohybel prawicowym fanatykom oraz fundamentalistycznej, religianckiej czerni! ***** ***!:)
tow. Koliński bez loginu (2020.10.24)

info

14  
  12
Kasia i Rysio?
jemioła (2020.10.24)

info

0  
  0
@folki - Ksiadz Ci na opowiadał, a Ty łykasz.
(2020.10.24)
A pedofilia wśród kleru nadal, tak jak kiedyś. Tego trybunał nie weźmie pod opiekę, nie wolno?
(2020.10.24)

info

6  
  5
@stopdecyzjommniejszości - Są! Wbrew temu co piszesz.
(2020.10.24)
@stopdecyzjommniejszości - oczywiście, że są!
(2020.10.24)
@stopdecyzjommniejszości - Wy jesteście mniejszością, zakompleksioną do tego.
(2020.10.24)

info

4  
  1
jeżeli aborcja byłaby dawniej legalna to z tych pacanów nikogo by nie było. Skończyli by szybko swój żywot.
(2020.10.24)
emblongi nie sa w stanie zrozumiec ze w miejscach publicznych maska przykrywa sie usta i nos
bluselka (2020.10.24)

info

5  
  4