A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No wszech obecny Wcisla jest to gwarancja ze z marszu nic nie bedzie gdzie on swoj pysk wciska to lipa
Jeszcze raz chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestni(cz)kom wczorajszego protestu w obronie praw obywatelskich i rozumu - prawicowi łajdacy i kościelni fundamentaliści mogli zobaczyć wczoraj na ulicach Elbląga, że Polki nie dadzą odebrać sobie swoich praw i nie przestraszą się faszystowskiej, anty-kobiecej, fanatycznej czerni, która w majestacie prawa usiłuje dziś dokonać zamachu na ich zdrowie i życie. Podziękowania należą się również elbląskiej Policji, która wypełniała swoje obowiązki sumiennie i nie przekraczając granic przyzwoitości, a także mieszkańcom Elbląga i kibicom (!), którzy wspierali nas z okien, balkonów i samochodów dobrym, mocnym słowem i wyjącymi klaksonami przez cały czas obywatelskiego protestu. Jeszcze Polka nie zginęła i na pohybel prawicowym fanatykom oraz fundamentalistycznej, religianckiej czerni! ***** ***!:)
Kasia i Rysio?
@folki - Ksiadz Ci na opowiadał, a Ty łykasz.
A pedofilia wśród kleru nadal, tak jak kiedyś. Tego trybunał nie weźmie pod opiekę, nie wolno?
@stopdecyzjommniejszości - Są! Wbrew temu co piszesz.
@stopdecyzjommniejszości - oczywiście, że są!
@stopdecyzjommniejszości - Wy jesteście mniejszością, zakompleksioną do tego.
jeżeli aborcja byłaby dawniej legalna to z tych pacanów nikogo by nie było. Skończyli by szybko swój żywot.
emblongi nie sa w stanie zrozumiec ze w miejscach publicznych maska przykrywa sie usta i nos