UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze raz chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestni(cz)kom wczorajszego protestu w obronie praw obywatelskich i rozumu - prawicowi łajdacy i kościelni fundamentaliści mogli zobaczyć wczoraj na ulicach Elbląga, że Polki nie dadzą odebrać sobie swoich praw i nie przestraszą się faszystowskiej, anty-kobiecej, fanatycznej czerni, która w majestacie prawa usiłuje dziś dokonać zamachu na ich zdrowie i życie. Podziękowania należą się również elbląskiej Policji, która wypełniała swoje obowiązki sumiennie i nie przekraczając granic przyzwoitości, a także mieszkańcom Elbląga i kibicom (!), którzy wspierali nas z okien, balkonów i samochodów dobrym, mocnym słowem i wyjącymi klaksonami przez cały czas obywatelskiego protestu. Jeszcze Polka nie zginęła i na pohybel prawicowym fanatykom oraz fundamentalistycznej, religianckiej czerni! ***** ***!:)

tow. Koliński bez loginu

Anuluj