A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kolinski psychopato daj sie leczyc
Smutny durniu, aborcja jeszcze do niedawna była całkowicie legalna w Polsce - przez cały okres PRL - i wtedy liczba mieszkańców zarówno Elbląga, jak i całej Polski, stale rosła. To dopiero zmiany w tej materii wprowadzone przez klechów i solidaruchów po 1993 roku doprowadziły do patologii, którą mamy dziś.
Niech zabobon i zacofanie zostanie w Polsce na zawsze!
o. .typowy pisowiec, nawet nie wie przeciwko czemu protestowali, o czym jest ustawa, ale sie wypowiada i co gorsza ma prawa wyborcze :(
A skąd mądralo z pis, maja wiedzieć, czy płód będzie zdrowy, uprawiając seks?
ile nienawiści do życia musi być w tych ludziach. .. .takiego małego życia, . .w tv też ich pokazują i ich kulturę także. ..
@Darek153 - Naucz się ortografii "Panią"?????
Czasy nazizmu i praktyki takich jak Mengele mi się przypominją.
@RomekŻ. - życia bez mózgu, rąk nóg
sami głosowaliście na idiotę kaczyńskiego