116
23.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ręce precz od naszych portfeli wredne baby.
zero alimentów (2020.10.24)
Matki powinny was wyskrobać protestujący - świat byłby lepszy !
za i przeciw (2020.10.24)

info

8  
  17
Polak Katolik od skrobaka
(2020.10.24)

info

3  
  2
nie ma jak piekło kobiet :D :D polska to w ogóle jest piekło :D gorzej niż KRLD i Arabia Saudyjska x 8 do potęgi Iran + Watykan pierwiastek z Auszwic = homofobia, rasizm, dyskryminacja, seksizm, mordercy zwierząt i roślin antysemityzm, antymurzynizm, antychinizm, antyrusim, antygermanizm, antyromanizm, antymuzłumanizm, antylatino, antyamerykanizm, antybuddyzm, antyjaponizm, Polacy są anty wszystko i wszystkim, mam nadzieje że postępowy i demokratyczny świat się na to nie zgodzi i zrobi porządek :D :D :D
0007 (2020.10.24)

info

1  
  11
No nie Pisowcy, trzeba klerowi oddać za pomoc z ambony podczas wyborów. Zacofanie, zacofanie, zacofanie!
(2020.10.24)

info

8  
  7
Brawo Elbląg - won ze średniowieczem w Polsce!
(2020.10.24)

info

16  
  10
@ Karakan "Niech żyje Kaczyński"- na własny koszt!
(2020.10.24)

info

5  
  7
Głosowałam na Konfederację i na Dudę. Byłam przeciwko aborcji, wykonywanej ze względów ekonomicznych (na życzenie), mówiłam "dziecko"- a nie "zlepek komórek". Broniłam pro-liferów. Żaden argument czarnych marszy nie mógł mnie przekonać do zmiany zdania. Aż do. .. orzeczenia trybunału i zamachu na - trudny dla wszystkich stron - kompromis aborcyjny. Teraz czekam na najbliższe wybory, żeby zagłosować na byle jaką partię, która w swoim programie będzie mieć aborcję na życzenie.
(2020.10.24)
marszów* - Poprawiam
(2020.10.24)
Marsz za śmiercią - pogratulować im rozumu, a raczej brak!
folki (2020.10.24)