UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozpacz ogarnia jak czytam te bzdury które tu publikujecie. Świadczą o kompletnej nieznajomości podłoża protestów i ich zasadności. Nie dziwi więc że potem idziecie głosować jak stado.


Anuluj