UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozpacz ogarnia jak czytam te bzdury które tu publikujecie. Świadczą o kompletnej nieznajomości podłoża protestów i ich zasadności. Nie dziwi więc że potem idziecie głosować jak stado.
Rozpacz ogarnia jak czytam te bzdury które tu publikujecie. Świadczą o kompletnej nieznajomości podłoża protestów i ich zasadności. Nie dziwi więc że potem idziecie głosować jak stado.