171
21.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dzięki PIS to wyjechali teraz, bo wydymani zostali (bo na ich zagłosowali).
(2020.10.22)
Następna ekipa która chce wjechać traktorem do Sejmu?
(2020.10.22)

info

2  
  1
No i już, tu pisowskie trolle odkręcają kota ogonem. masakra.
(2020.10.22)

info

2  
  2
Dziad swoje a rolnik swoje !!! Zabrać wszystkie przywileje, dopłaty i wtedy możecie ewentualnie protestować !!!
(2020.10.22)

info

3  
  4
Dzięki PIS własnie, to od 2015 roku wali się cała Polska gospodarka. Nie zapomnij o tym.
(2020.10.22)
Ja bym proponował spis powszechny, ale nie przez samych rolników tylko przez urzędników państwowych, to byście dopiero wielkie ich majątki odkryli !!!!!
(2020.10.22)
Nieświadomość Elblongów jest porażająca. Sympatie polityczne ani PIS nie maja tu nic do rzeczy baranki. W całej Europie wprowadzono lub aktualnie są wprowadzane przepisy zakazujące hodowli zwierząt futerkowych dla pozyskania ich futra. Jesteśmy w Unii i nikt tu ze względów ideologicznych nie będzie tego tolerował.
(2020.10.22)

info

3  
  2
"Dzięki PIS własnie, to od 2015 roku wali się cała Polska gospodarka"- Teraz może jest źle z gospodarską, ale baranie patrz, co się dzieje, pandemia na całego, ale w kieszeniach rolników tylko przybywa, oczywiście z pieniędzy podatników. Także może jedz na pole orać i nie zabieraj głosu. Ja bym, wam wszystkie przywileje zabrał, bo pierwsze zdrowsza żywność by była, po drugie ludzie też z tego tytułu zdrowsi byli, bo nie stać by było rolników na tysiące ton trującej chemii. jaką rozrzucają albo opryskują pola.
(2020.10.22)
Ani jeden rolnik z tych 41 protestujących. Nie posiada żadnej fermy ze zwierzętami futerkowymi. Ktoś tą garstką manipuluje. Najprawdopodobnie ten mały chudy z Agro Uni, żeby dostac się do Sejmu.
(2020.10.22)
"majątki odkryli !!!!!"- już jątrzysz, dzielisz, tak jak to tylko PIS potrafi.
(2020.10.22)