A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A dlaczego żaden inny polityk nie odpowiedział na zaproszenie do rozmów przez rolników? Przecież można rozmawiać z ludźmi, wyborcami. Mam nadzieję że ci rolnicy którzy głosowali na pis przejrzą wreszcie na oczy, że pis nie jest przyjacielem polskiej wsi, oni nawet tej wsi nie szanują, nie raczą stawić się na spotkanie, porozmawiać.
Ludzie zamast gadać o futrach i uboju rytualnym obejrzyjcie nagranie, nie dlatego że nie macie racji, ale dlatego żeby poznać inny punkt widzenia, po prostu, to ciekawe doświadczenie, polecam.
Gratuluję senatorowi odwagi
Nie tylko pis, ale wiem do czego pijesz.
Moim zdaniem to dobra ustawa mowie nie dla znecania sie nad zwierzetami a rolnicy na pole
Sra. .. c na tego senatora glu. .. go
@Realist - Te Eskimosy to same sobie polują i oprawiają futra. Nie potrzebują naszych hodowli.
Senator Jerzy Wcisła brawo!!! Ma Pan odwagę i siłę wyjść do ludzi ktorzy glosowali na Kaczyńskiego i przez niego rolnicy zostali olani. .. Gdzie jest Pan Traks, Pan Marek Pruszak!!! WSTYD!!!!!
Dobra inicjatywa. Czas odrzucić ten bubel prawny w całości, który niszczy polskie rolnictwo. Nas wypchną z rynku, a na miejsce Polaków wejdą Niemcy, Holendrzy czy Hiszpanie i Francuzi. Do tego dochodzi następna sprawa w postaci nowego podatku cukrowego, który zniszczy polskich producentów buraków i spowoduje, że nasze produkty będą mniej konkurencyjne cenowo. Cukier zastąpią słodzikami sprowadzanymi zza granicy.
@Kas - tak, tak !!! rynki zbytu zajmą francuzi i niemcy ot i cała zabawa, a zwierzęta i tak będą w ten sposób zabijane!!!
Po wprowadziło potem się z tego wycofało ale ceny poleciały w dół francuzi przejeli rynki zbytu