UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra inicjatywa. Czas odrzucić ten bubel prawny w całości, który niszczy polskie rolnictwo. Nas wypchną z rynku, a na miejsce Polaków wejdą Niemcy, Holendrzy czy Hiszpanie i Francuzi. Do tego dochodzi następna sprawa w postaci nowego podatku cukrowego, który zniszczy polskich producentów buraków i spowoduje, że nasze produkty będą mniej konkurencyjne cenowo. Cukier zastąpią słodzikami sprowadzanymi zza granicy.

Zen

Anuluj