UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Senator Jerzy Wcisła brawo!!! Ma Pan odwagę i siłę wyjść do ludzi ktorzy glosowali na Kaczyńskiego i przez niego rolnicy zostali olani. .. Gdzie jest Pan Traks, Pan Marek Pruszak!!! WSTYD!!!!!
Senator Jerzy Wcisła brawo!!! Ma Pan odwagę i siłę wyjść do ludzi ktorzy glosowali na Kaczyńskiego i przez niego rolnicy zostali olani. .. Gdzie jest Pan Traks, Pan Marek Pruszak!!! WSTYD!!!!!