Ciało mężczyzny w rowie melioracyjnym. Prokuratura prowadzi śledztwo

14
16.10.2020
Ciało mężczyzny w rowie melioracyjnym. Prokuratura prowadzi śledztwo
W rowie melioracyjnym na ulicy Polderowej znaleziono ciało mężczyzny. Jak informuje Grażyna Jewusiak, prokurator rejonowy w Elblągu, prowadzone w tej sprawie śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

Ciało mężczyzny zostało znalezione 14 października w rowie melioracyjnym przy ul. Polderowej.

- Prokuratura Rejonowa w Elblągu nadzoruje postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania zgonu mężczyzny w wieku 70 lat, czyli o czyn z artykułu 155 kodeksu karnego. Pan ten był zgłoszony jako osoba zaginiona już od około miesiąca. Zwłoki tego mężczyzny zostały ujawnione w miejscu publicznym, w rowie melioracyjnym na terenie Elbląga - mówi Grażyna Jewusiak, prokurator rejonowy w Elblągu.

Jak wyjaśnia prokurator Jewusiak, wstępne oględziny nie ujawniły obrażeń na ciele zmarłego mężczyzny.

- Nie podejrzewamy również samobójstwa. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która powinna przynieść wyjaśnienie – mówi Grażyna Jewusiak.

oprac.daw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale covid zapewne miał ! Bo teraz wszyscy musza go mieć bo przecież trzeba sprzedać szczepionkę, która w krótkim czasie dokona spustoszenia organizmu w ramach masowej eksterminacji kryptonim Covid 19.
(2020.10.16)
I szpitale już milony dostały od państwa za covidovców. Zysk jak ta lala. Nic tylko szpital mieć.
Eugen (2020.10.16)
koronacja posmiertna to nie jest nowy zwyczaj tak jak awansuje sie stopniem zasluzonych zolnierzy a ze kroli i wojen nie ma to dla cywili taka gratka
(2020.10.16)

info

3  
  15
Głupie cymbały, odwalcie się już od szpitali
(2020.10.16)
@Eugen - Nie widzę przeszkód, żebyś otworzył własny szpital. Pogadamy wtedy o zyskach i robieniu "byznesów".
Pex (2020.10.16)
"Prokuratura Rejonowa w Elblągu nadzoruje postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania zgonu mężczyzny w wieku 70 lat, czyli o czyn z artykułu 155 kodeksu karnego. Pan ten był zgłoszony jako osoba zaginiona już od około miesiąca. "Czy ja dobrze rozumiem, że policja po zgłoszeniu zaginięcia nie zrobiła zupełnie nic ?
(2020.10.16)

info

13  
  3
hollywood juz kreci filmy i pisze scenariusze do filmow w stylu 2012,kasa znowu wygra, teraz to wszsytko na zielonym ekranie robią. .. w sumie po co, pandemia juz jest wirtualna i kase moga legalnie rozwalac, trzeba wiecej zlota z brytani sciagnac bo ludzie juz pisu nie wybiorą drugim razem :)tak na wszelki wypadek
(2020.10.16)
Teraz pisowskie trolle, negują wirusa, bo PISu to całkiem wstyd chwalić.
(2020.10.16)

info

3  
  7
Możesz się podpisać - idiota.
(2020.10.16)
może chciał się utopić ale wody za mało
(2020.10.16)

info

0  
  6