UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

koronacja posmiertna to nie jest nowy zwyczaj tak jak awansuje sie stopniem zasluzonych zolnierzy a ze kroli i wojen nie ma to dla cywili taka gratka


Anuluj