Wybrany wątek opinii
Ale covid zapewne miał ! Bo teraz wszyscy musza go mieć bo przecież trzeba sprzedać szczepionkę, która w krótkim czasie dokona spustoszenia organizmu w ramach masowej eksterminacji kryptonim Covid 19.
Do moderacji
Odpowiedz
18
43
I szpitale już milony dostały od państwa za covidovców. Zysk jak ta lala.
Nic tylko szpital mieć.
Do moderacji
Odpowiedz
12
26
Głupie cymbały, odwalcie się już od szpitali
Do moderacji
Odpowiedz
22
8
@Eugen - Nie widzę przeszkód, żebyś otworzył własny szpital. Pogadamy wtedy o zyskach i robieniu "byznesów".
Do moderacji
Odpowiedz
24
3
hollywood juz kreci filmy i pisze scenariusze do filmow w stylu 2012,kasa znowu wygra, teraz to wszsytko na zielonym ekranie robią. .. w sumie po co, pandemia juz jest wirtualna i kase moga legalnie rozwalac, trzeba wiecej zlota z brytani sciagnac bo ludzie juz pisu nie wybiorą drugim razem :)tak na wszelki wypadek
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Możesz się podpisać - idiota.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
ty juz to zrobiles, wystarczy jeden
Do moderacji
Odpowiedz
1
1