UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hollywood juz kreci filmy i pisze scenariusze do filmow w stylu 2012,kasa znowu wygra, teraz to wszsytko na zielonym ekranie robią. .. w sumie po co, pandemia juz jest wirtualna i kase moga legalnie rozwalac, trzeba wiecej zlota z brytani sciagnac bo ludzie juz pisu nie wybiorą drugim razem :)tak na wszelki wypadek