UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

współczuje strażakom i medykom. Przez jednego cymbała za kierownicą, trafiła im się taka akcja - na pewno krwi nie brakowało. Dobrze że cymbał za kierownica, nie zabił nikogo postronnego (z poza auta). Może cała czwórka wyciągnie lekcję z tego zajścia (nie zwrócenie uwagi kierowcy na za szybką jazdę też jest błędem).

Banu