UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

współczuje strażakom i medykom. Przez jednego cymbała za kierownicą, trafiła im się taka akcja - na pewno krwi nie brakowało. Dobrze że cymbał za kierownica, nie zabił nikogo postronnego (z poza auta). Może cała czwórka wyciągnie lekcję z tego zajścia (nie zwrócenie uwagi kierowcy na za szybką jazdę też jest błędem).

Banu

Anuluj