A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zastanawiam się czy ten człowiek który nie otrzymał mandatu za to zdarzenie bo kodeks na to nie pozwala zapłaci za całą akcję ściągania go z torów przez służby państwowe? Chyba jakaś sprawiedliwość społeczna byłaby wymagana czemu za głupotę tego osobnika muszą płacić mieszkańcy naszego miasta?
Nie mieszkańcy a ubezpieczyciel OC.
Starszym wolno wiecej
ma legitymację radia maryja i naszyjnik tv trwam
Nie smiejcie sie dziady, niedlugo sami bedziecie miec 70 lat, uwierzcie ze to mija w mgnieniu oka
@tylko swist- im się wydaje że zwinność kota, oko sokoła i żelazo w rozporku nigdy się nie skończą, a rozumku jak nie było tak już tym bardziej nie będzie. Większość wpisów to całkowita żenada, ale czegóż się spodziewać po mądrali co jedyną książką jaką trzymał to elementar. Co drugi to he, he.
@tatusku_wracaj - ", ponieważ do zdarzenia doszło poza drogą publiczną. "heheh masz rację
@RobertKoliński - Remont torów był tylko do tego miejsca korzysta z niego wojsko i fabryka mebli. Tyle się opłacało
@Fiona 1 - Czyli, mam rozumieć, że miastu i mieszkańcom inwestycja remontowa całego odcinka Kolei Nadzalewowej (minus już zrobione fragmenty)za 100-150 mln zł nie będzie się opłacać? Teraz wreszcie rozumiem mądrość etapu naszych urzędników - po co robić cokolwiek, jeszcze by się okazało, że będą z tego korzyści; słuszną linię ma nasza władza; )
Miał dość złota i zepchnął do po pociąg.
Jakby miał VW nie doszło by do tego
.