UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanawiam się czy ten człowiek który nie otrzymał mandatu za to zdarzenie bo kodeks na to nie pozwala zapłaci za całą akcję ściągania go z torów przez służby państwowe? Chyba jakaś sprawiedliwość społeczna byłaby wymagana czemu za głupotę tego osobnika muszą płacić mieszkańcy naszego miasta?