UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawiam się czy ten człowiek który nie otrzymał mandatu za to zdarzenie bo kodeks na to nie pozwala zapłaci za całą akcję ściągania go z torów przez służby państwowe? Chyba jakaś sprawiedliwość społeczna byłaby wymagana czemu za głupotę tego osobnika muszą płacić mieszkańcy naszego miasta?