62
08.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pójdzie z OC lawety.
(2020.10.08)
@RobertKoliński - Kolinski się uaktywnij. Wybory idą?
Hahah (2020.10.08)
@Hahah - Wybory dopiero za 3 lata; ale teraz są duże pieniądze do wzięcia na kolej, gdzie PKP same szukają zainteresowanych remontami gmin w warmińsko-mazurskim i Olsztyn robi już 5 (słownie: piąty)projekt o wartości ~80-250 mln zł remontując co tylko się da, a w Elblągu w ratuszu mi mówią, że kolej się nie opłaca, że po co, że kto będzie tym jeździł, kto to będzie utrzymywał i sprzedają np. dworzec Elbląg-Zdrój prywaciarzowi, bo tak; no szlag mnie trafia na taką. .. krótkowzroczność; )A te fundusze nie będą przecież czekać wiecznie. I dziwić się później, że tu dziura i brak wizji jest;
RobertKoliński (2020.10.08)
@RobertKoliński - Och Panie Robercie, jak dobrze, ze Pan Wrocił!!
Zawrocona (2020.10.09)
@WaldemarKasta - I na dworzec :-)
(2020.10.09)
ja jestem kamikaze i co mi zrobicie
(2020.10.09)

info

0  
  0
jedzie toyota a w środku i. .. .. a
(2020.10.09)
eg zaorać zasiać buraki i kupić każdemu toyotę niech skacze szybciej wyżej śmieszniej
(2020.10.09)

info

0  
  1
@RobertKoliński - Szanowny panie Robercie, niech pan jeszcze napisze, że z punktu widzenia potrzeb społecznych i rozwoju miasta konieczne jest wywalenie 470 000 000 PLN na odbudowę kolei nadzalewowej, bo to taka fajna nostalgiczna linia, którą w latach siedemdziesiątych tłumy jeździły do Kadyn, Suchacza, Tolkmicka i Fromborka by zażywać kąpieli w Zalewie Wiślanym lub podziwiać katedrę. To prawda, tak było, ale to już nie wróci, bo społeczeństwo ma samochody i nie będzie jeździło zatłoczonymi wagonikami w ściśle określonych porach, gdy ma możliwość wygodnego dojazdu i powrotu w wybranym i dogodnym momencie. Fakt, że kolej i państwo mają pieniądze na jakieś projekty nie oznacza, że należy topić w czymkolwiek byleby się coś działo. Fakt, że sprzedano dworzec na Zdroju oburza pana, ale co miasto miałoby tam wygenerować. .. ? Dworzec widmo dla 100 pasażerów tygodniowo na zdecydowanie deficytowej linii, do której musiałoby dopłacać krocie. .. ? Ano inwestycja powstałaby za pieniądze państwa, czyli podatników z całej Polski. .. ale utrzymanie tego gniota należałoby już do samorządu i powszechnie byłoby postrzegane jako kolejne marnotrawstwo funduszy na fanaberie kolesiów. ..
GłębokaMyśl (2020.10.09)
@RobertKoliński - PKP same szukają zainteresowanych. .. czyli są pieniądze do utopienia również w głupotach wymyślanych aby tylko coś się działo. .. czyli na przykład w nostalgicznej kolei nadzalewowej. ..
GłębokaMyśl (2020.10.09)