42
01.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miał dosyć samochodu, wolał papierosa. Jak chciał tak ma.
(2020.10.02)

info

1  
  0
ta fajka dużo będzie kosztować a jak by tak zrobił czołówkę i zabił całą rodzinę ? do paki z takim idiotą!!!!
qqqq (2020.10.02)
@qqqq - a gdyby to twoj ojciec jechal tym autem w przeszlosci i by zginal to bys sie nie urodzil
(2020.10.02)
a gdzie ten zakaz palenia podczas jazdy?????
niepalacz (2020.10.02)

info

0  
  0
Palenie zabija. .. .mu poki co sie udało.
(2020.10.02)

info

0  
  0
portel nie napisał jak w zeszłym tygodniu kobieta rozbiła auto na fromborskiej przed pierwszym skrzyżowaniem na próchnik od strony Eg
(2020.10.02)

info

0  
  1
no to nasz cudowny rząd nie wymyślił jeszcze maseczek dla palaczy? najlepiej z podajnikiem jakimś jak z magazynkiem w kałachu i automatyczną zapalarką. Do pracy nasi cudowni eksperci w rządzie do pracy wówczas takich przypadków będzie mniej i znów odtrąbicie swój spektakularny sukces rządu. Ja nie palę ale inni palą więc myślę o innych :))
(2020.10.02)
Głupi bezsensowny kometarz, idź się lecz człowieku, lepiej zajmij się czymś innym, bo polityka padła ci na ten głupi łeb !
(2020.10.02)
A moim zdaniem to prędkośc bo droga jest w opłakanym stanie i jak sie nie mylę tam jest ograniczenie predkości
korona (2020.10.02)
@korona - Najpierw przejedź się tą drogą, a później mów, że w opłakanym stanie, sam jesteś w opłakanym stanie.
bbbbbbbbbbbbbbb (2020.10.03)