UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no to nasz cudowny rząd nie wymyślił jeszcze maseczek dla palaczy? najlepiej z podajnikiem jakimś jak z magazynkiem w kałachu i automatyczną zapalarką. Do pracy nasi cudowni eksperci w rządzie do pracy wówczas takich przypadków będzie mniej i znów odtrąbicie swój spektakularny sukces rządu. Ja nie palę ale inni palą więc myślę o innych :))