UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głupi bezsensowny kometarz, idź się lecz człowieku, lepiej zajmij się czymś innym, bo polityka padła ci na ten głupi łeb !
Głupi bezsensowny kometarz, idź się lecz człowieku, lepiej zajmij się czymś innym, bo polityka padła ci na ten głupi łeb !