A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na wsiach jak nie zap. .ją, to gadają na okrągło przez telefon albo przypalają papierosy a potem bummmm i koniec głupoty.
Nawet spokojnie zapalic sobie nie mozna bo zaraz jakies drzewo atakuje.
Cale szczescie nikomu nic sie nie stalo gorzej gdyby ktos jechal przeciwnym pasem. ..
stary opamietaj sie papierosy to smiuerc
Zeby takie ladne clio rozp. .. bo papierosa zapalal? To musi byc k. .. thebil. Dobrze, ze przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobil. Zakaz prowadzenia, wszelkich pojazdow DOZYWOTNIO!
Skąd wiesz, że ma popielniczke? We współczesnych autach to rzadkość (płatna opcja tzw "pakiet dla palących").
Tyle mu powtarzalrm, lepiej 50 koniaku rano na czczo na krazenie. Kto to teraz pali?no chyba jakis zacofany Zyd, komuch, pedofil. Garbusiarz cyklista
albo po jajkach się drapał
Sprawdzić telefon, na bank czytał smsa, albo pisał. A swoją drogą wyklepie się i do klienta -Panie nówka blaszka, nigdy w środku nie palone. .. , prawie.
@Zbyszek1 - Your holy light dims the sun