A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A w Krotoszynie kartofle potenieli.
Spać mi się chciało to się przespałem hehe
Ja pier. .. ale wstyd dla znajomych czy dla rodziny co z Nim byli. Trzeba czasami trochę pomyśleć. Pozdrawiam prawdziwych grzybiarzy 🙂
@Grzybiarz 🙂 - Jaki wstyd ? Widać że niezły sztywniak z Ciebie.
Może i sztywniak, ale swój rozum mam w przeciwieństwie do Ciebie.