15
21.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A w Krotoszynie kartofle potenieli.
prze kupka (2020.09.22)

info

1  
  0
Spać mi się chciało to się przespałem hehe
(2020.09.23)

info

1  
  0
Ja pier. .. ale wstyd dla znajomych czy dla rodziny co z Nim byli. Trzeba czasami trochę pomyśleć. Pozdrawiam prawdziwych grzybiarzy 🙂
Grzybiarz 🙂 (2020.09.23)
@Grzybiarz 🙂 - Jaki wstyd ? Widać że niezły sztywniak z Ciebie.
(2020.09.23)
Może i sztywniak, ale swój rozum mam w przeciwieństwie do Ciebie.
Grzybiarz 🙂 (2020.09.24)