Wybrany wątek opinii

Ja pier. .. ale wstyd dla znajomych czy dla rodziny co z Nim byli. Trzeba czasami trochę pomyśleć. Pozdrawiam prawdziwych grzybiarzy 🙂
Grzybiarz 🙂 (2020.09.23)
@Grzybiarz 🙂 - Jaki wstyd ? Widać że niezły sztywniak z Ciebie.
(2020.09.23)
Może i sztywniak, ale swój rozum mam w przeciwieństwie do Ciebie.
Grzybiarz 🙂 (2020.09.24)
Powrót do komentarzy