Wybrany wątek opinii
Ja pier. .. ale wstyd dla znajomych czy dla rodziny co z Nim byli. Trzeba czasami trochę pomyśleć. Pozdrawiam prawdziwych grzybiarzy 🙂
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Grzybiarz 🙂 - Jaki wstyd ? Widać że niezły sztywniak z Ciebie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Może i sztywniak, ale swój rozum mam w przeciwieństwie do Ciebie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0