UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja pier. .. ale wstyd dla znajomych czy dla rodziny co z Nim byli. Trzeba czasami trochę pomyśleć. Pozdrawiam prawdziwych grzybiarzy 🙂

Grzybiarz 🙂

Anuluj