A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A pijanych z audi?
6 nietrzeźwych kierowców - w tym 5 policjantów. .. co za czasy
sukces nie lepiej postać pod sklepem lub na stacji (okolicach)i wyłapać
Stańcie w poniedziałek rano pod ratuszem i sprawdźcie urzędników którzy podjeżdżają autami.
Kilkaset złotych mandatu i zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące to zbyt łagodna kara. Niewielu sie boi. Bez prawka też dalej jeżdżą. Konfiskata pojazdu na ten czas to by już była kara.
@Wrr - W normalnym kraju by tak było, ale u nas to raczej niemożliwe. Sądy powinny jeszcze klepać po plecach tych, co pijani jeżdżą albo deb*li, co ponad setką w mieście. Szkoda tylko, że mamy tak mało wydajnych policjantów drogowych.
Jedno i drugie idzie w parze
Zobaczcie jak nieoznakowa srebrna BMW ciśnie z Elbląga na pogodzie i przez suchacz
Zdrówka dla poszkodowanej pracownicy
po jakiego grzyba wczorajszy artykuł znowu jest na początku ?