21
14.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A pijanych z audi?
Eugen (2020.09.14)

info

1  
  2
6 nietrzeźwych kierowców - w tym 5 policjantów. .. co za czasy
(2020.09.14)

info

7  
  2
sukces nie lepiej postać pod sklepem lub na stacji (okolicach)i wyłapać
(2020.09.14)

info

1  
  0
Stańcie w poniedziałek rano pod ratuszem i sprawdźcie urzędników którzy podjeżdżają autami.
(2020.09.14)

info

7  
  0
Kilkaset złotych mandatu i zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące to zbyt łagodna kara. Niewielu sie boi. Bez prawka też dalej jeżdżą. Konfiskata pojazdu na ten czas to by już była kara.
Wrr (2020.09.14)
@Wrr - W normalnym kraju by tak było, ale u nas to raczej niemożliwe. Sądy powinny jeszcze klepać po plecach tych, co pijani jeżdżą albo deb*li, co ponad setką w mieście. Szkoda tylko, że mamy tak mało wydajnych policjantów drogowych.
(2020.09.14)
Jedno i drugie idzie w parze
Judasz (2020.09.14)
Zobaczcie jak nieoznakowa srebrna BMW ciśnie z Elbląga na pogodzie i przez suchacz
Obserwator ! (2020.09.15)

info

3  
  0
Zdrówka dla poszkodowanej pracownicy
aga125 (2020.09.15)

info

0  
  0
po jakiego grzyba wczorajszy artykuł znowu jest na początku ?
(2020.09.15)

info

0  
  0