UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kilkaset złotych mandatu i zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące to zbyt łagodna kara. Niewielu sie boi. Bez prawka też dalej jeżdżą. Konfiskata pojazdu na ten czas to by już była kara.
Wrr
Kilkaset złotych mandatu i zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące to zbyt łagodna kara. Niewielu sie boi. Bez prawka też dalej jeżdżą. Konfiskata pojazdu na ten czas to by już była kara.
Wrr