UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kilkaset złotych mandatu i zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące to zbyt łagodna kara. Niewielu sie boi. Bez prawka też dalej jeżdżą. Konfiskata pojazdu na ten czas to by już była kara.

Wrr

Anuluj