UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wrr - W normalnym kraju by tak było, ale u nas to raczej niemożliwe. Sądy powinny jeszcze klepać po plecach tych, co pijani jeżdżą albo deb*li, co ponad setką w mieście. Szkoda tylko, że mamy tak mało wydajnych policjantów drogowych.