UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masakra, tka wąsko że nawet jeden samochód się nie zmieści a no co dopiero dwa? Niech elblonk zmie!8 pre bla bla Prezydenta, bo jego rządy nic nie dają. Już lepszy żwir bo widac na zdj. Że popękane już od razu, nie ma się co dziwić bo to Elbląg, czyli sredniowiece i miasto z 21 wieku. Najgorsze gunwo jakie może być. Всё Русский