13
09.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i rocznie na darmozjadów ze straży miejskiej idzie 3 miliony złotych
(2020.09.10)
jak zwykle info po czasie
(2020.09.10)

info

0  
  1
Zastanów się co piszesz. Wyłącz telewizor i włącz myślenie. Może nie noszę maski bo nie mogę ze względu na chorobę. Jeżeli jesteś kowidianinem to popatrz na relacje z Jasnej Góry gdzie rządzący mają gdzieś takich nawiedzonych jak Ty. Oni nie noszą masek bo są elitą.
Ireneuszek (2020.09.10)