A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i rocznie na darmozjadów ze straży miejskiej idzie 3 miliony złotych
jak zwykle info po czasie
Zastanów się co piszesz. Wyłącz telewizor i włącz myślenie. Może nie noszę maski bo nie mogę ze względu na chorobę. Jeżeli jesteś kowidianinem to popatrz na relacje z Jasnej Góry gdzie rządzący mają gdzieś takich nawiedzonych jak Ty. Oni nie noszą masek bo są elitą.