Wybrany wątek opinii
I znowu bez maseczek. Przecież ten koronawirusa nie skończy się nigdy. To. przez was.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Zastanów się co piszesz. Wyłącz telewizor i włącz myślenie. Może nie noszę maski bo nie mogę ze względu na chorobę. Jeżeli jesteś kowidianinem to popatrz na relacje z Jasnej Góry gdzie rządzący mają gdzieś takich nawiedzonych jak Ty. Oni nie noszą masek bo są elitą.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0