Wybrany wątek opinii

I znowu bez maseczek. Przecież ten koronawirusa nie skończy się nigdy. To. przez was.
(2020.09.09)
Zastanów się co piszesz. Wyłącz telewizor i włącz myślenie. Może nie noszę maski bo nie mogę ze względu na chorobę. Jeżeli jesteś kowidianinem to popatrz na relacje z Jasnej Góry gdzie rządzący mają gdzieś takich nawiedzonych jak Ty. Oni nie noszą masek bo są elitą.
Ireneuszek (2020.09.10)
Powrót do komentarzy