UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanów się co piszesz. Wyłącz telewizor i włącz myślenie. Może nie noszę maski bo nie mogę ze względu na chorobę. Jeżeli jesteś kowidianinem to popatrz na relacje z Jasnej Góry gdzie rządzący mają gdzieś takich nawiedzonych jak Ty. Oni nie noszą masek bo są elitą.
Ireneuszek