Wybrany wątek opinii
W tym mieście straży miejskiej nie ma. Nierobom kupili samochody.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
i rocznie na darmozjadów ze straży miejskiej idzie 3 miliony złotych
Do moderacji
Odpowiedz
0
0