Wybrany wątek opinii

W tym mieście straży miejskiej nie ma. Nierobom kupili samochody.
(2020.09.09)
i rocznie na darmozjadów ze straży miejskiej idzie 3 miliony złotych
(2020.09.10)
Powrót do komentarzy