UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można mieć za ciężką nogę? Jeżeli ktoś ma jakieś schorzenie to jest to naśmiewanie się z ludzkiej ułomności.
Jak można mieć za ciężką nogę? Jeżeli ktoś ma jakieś schorzenie to jest to naśmiewanie się z ludzkiej ułomności.