UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci najbardziej pochyleni nad losem Concordii to tzw kibice Olimpii. Zaraz zaczną sie rozgrywki z udziałem tej potęgi i nie trzeba być magikiem żeby wiedzieć co będzie. Zobaczymy czy będzie wam miło czytać o miękkich fajach, kondonach itd pod adresem waszych bohaterów.


Anuluj