UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż było miło patrzeć dwa lata temu jak graja, chłopaki niestety z tamtego składu została garstka praktycznie nikt, to jest zupełnie nowy zespół niestety gorszy od swoich poprzedników
Berol
Aż było miło patrzeć dwa lata temu jak graja, chłopaki niestety z tamtego składu została garstka praktycznie nikt, to jest zupełnie nowy zespół niestety gorszy od swoich poprzedników
Berol