UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aż było miło patrzeć dwa lata temu jak graja, chłopaki niestety z tamtego składu została garstka praktycznie nikt, to jest zupełnie nowy zespół niestety gorszy od swoich poprzedników

Berol

Anuluj