40
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeba było w domu siedzieć a nie dziecko wypuszczać
(2020.08.19)
Dlatego pacany na rowerach jechały S7 nad morze
(2020.08.19)
Tak już każdy tylko czeka żeby parkować na twoim luksusowym komunalnym osiedlu
Ugeng (2020.08.19)
To rowerzyści nie mogą ulicą a dziecko na hulajnodze może? Skomplikowane te elbląskie prawo
(2020.08.19)

info

16  
  3
Mandat dać opiekunowi!
(2020.08.19)

info

20  
  3
Dlaczego ukarano kierowcę ??? Przecież to wygląda na wtargnięcie.
Do d z takim prawem (2020.08.19)
a od kiedy to hulajnoga może poruszać się po ulicy ?
(2020.08.19)

info

17  
  0
@Do d z takim prawem - Dokładnie, kierowcy mandat? za to że dziecko bawiło się na jezdni? bezprawie na całego w Elblągu
(2020.08.19)
Ale bezpieczne miasto haha żywopłoty zasłaniają a policja wlepia mandaty a dzieci na hulajnogach po jezdni jeżdżą a w urzędzie ktoś ma katar, miasto porażka!
(2020.08.19)

info

16  
  1
A gdzie jest napisane, że po ulicy jechała. ?
(2020.08.19)