A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba było w domu siedzieć a nie dziecko wypuszczać
Dlatego pacany na rowerach jechały S7 nad morze
Tak już każdy tylko czeka żeby parkować na twoim luksusowym komunalnym osiedlu
To rowerzyści nie mogą ulicą a dziecko na hulajnodze może? Skomplikowane te elbląskie prawo
Mandat dać opiekunowi!
Dlaczego ukarano kierowcę ??? Przecież to wygląda na wtargnięcie.
a od kiedy to hulajnoga może poruszać się po ulicy ?
@Do d z takim prawem - Dokładnie, kierowcy mandat? za to że dziecko bawiło się na jezdni? bezprawie na całego w Elblągu
Ale bezpieczne miasto haha żywopłoty zasłaniają a policja wlepia mandaty a dzieci na hulajnogach po jezdni jeżdżą a w urzędzie ktoś ma katar, miasto porażka!
A gdzie jest napisane, że po ulicy jechała. ?