UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale bezpieczne miasto haha żywopłoty zasłaniają a policja wlepia mandaty a dzieci na hulajnogach po jezdni jeżdżą a w urzędzie ktoś ma katar, miasto porażka!
Ale bezpieczne miasto haha żywopłoty zasłaniają a policja wlepia mandaty a dzieci na hulajnogach po jezdni jeżdżą a w urzędzie ktoś ma katar, miasto porażka!