UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale bezpieczne miasto haha żywopłoty zasłaniają a policja wlepia mandaty a dzieci na hulajnogach po jezdni jeżdżą a w urzędzie ktoś ma katar, miasto porażka!


Anuluj