40
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie że auto po chodniku?
(2020.08.19)
Cy rodzice 11 latki zostali ukarani za brak opieki nad dzieckiem? No chyba ze jechali za nia na hulajnogach.
HvK (2020.08.19)
@HvK - Powinni zostać ukarani
(2020.08.19)
Dochodzę do wniosku, że w kodeksie powinny nastąpić zmiany mianowicie wprowadzić zakaz przejeżdżania rowerem przez przejście dla pieszych nawet po drodze rowerowej. Jest to po prostu niebezpieczne szczególnie przy naszym braku kultury drogowej. Dla dobra rowerzystów gdyż za dużo jest dla nich swobody.
roweromaniak (2020.08.19)
Serio, z całej "wypowiedzi"tego jełopa ubodła Cie w oko jedynie hulajnoga? Przecież to jest ortograficzny terroryzm, tak okrutnie kaleczyć język ojczysty.
Grand Seiko (2020.08.19)
@QbeeQ - I święty spokój, a nie dzieciaki samopas bez opieki piją piwka i dokazuja pod cudzymi oknami. Najlepiej pod cudzymi nie swoimi.
Uuuuiliii (2020.08.19)
@roweromaniak - Powinny być przerobione tak aby były bezpieczne. Piesi i rowerzyści to przyszłość miast, nie auta.
Rychuuu (2020.08.19)
@Rychuuu - O jakiej Ty swobodzie mówisz człowieku. Brak ścieżek więc trzeba chodnikiem bo kończy się nagle gdzieś. Ciągle trzeba zeskakiwać z siodełka i prowadzić rower. Nie na rękę rowery bo ludzie stają się niezależni. Na paliwo nie wydajesz, parkingi płatne nie dla ciebie, biletu nie kupujesz, opłaty do miasta nie wpływają. Oj nie na rękę.
H.H. (2020.08.19)
Wychodzi na to że kierowca wyjeżdżając z takiego miejsca, powinien wysiąść i sprawdzić czy nic nie jedzie lub nie kula się jakiś pieszy. Miałem tam podobną sytuacje, wyjeżdżając z tego parkingu, naprawdę bardzo powoli wysuwając maskę, doszedł pieszy i wrzucił mi wiązankę katolickich życzeń, że mu tarasuje przejście. .Co do zdarzenia Pionierskiej, kierowca powinien odmówić przyjęcie mandatu, gdyż -Dzieci w wieku od 10 do 18 lat mogą samodzielnie jeździć rowerem i podlegają przepisom drogowym tak samo, jak osoby dorosłe. Muszą jednak posiadać kartę rowerową, bo bez niej nie mają prawa korzystać z dróg publicznych. Można jechać chodnikiem gdy-– warunki atmosferyczne zagrażają naszemu bezpieczeństwu na jezdni (śnieg, ulewa, silny wiatr, gołoledź, gęsta mgła) – dozwolona prędkość na jezdni przekracza 50 km/h, szerokość chodnika w tym miejscu wynosi co najmniej 2 m i brak jest drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów- AMEN
proste (2020.08.19)
@proste - Byłem świadkiem jak mama jechała z małym dzieckiem w przyczepce ul. Królewiecką przy ogródkach działkowych, tam wolno samochody nie jeżdżą. Ale o zgrozo "pilnowała"swoją drugą pociechę jadącą obok na małym rowerku, chłopiec niedawno musiał nauczyć się jazdy na dwóch kółkach bo nim bujało. Tylko patrząc na to byłem bliski zejścia na zawał.
O zgroza! (2020.08.19)