UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu chyba nikt poważnie nie potraktował funkcjonowania sygnalizacji świetlnej pod kątem bezpieczeństwa jej użytkowników BRAK ZIELONEJ FALI co wprowadza kompletny chaos w organizacji ruchu w centrum miasta zwłaszcza w godzinach szczytu. Do tego niezliczona ilość przejść dla pieszych i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną na krótkich odcinkach. Przykład ? ul. Grunwaldzka na odcinku Mickiewicza Grottgera. Czas na przemyślenia dla władz tego miasta bo Elbląg staje się miastem zakorkowanym i wobec stałego wzrostu ilości rejestrowanych pojazdów perspektywa nie wygląda optymistycznie.