UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdybym te wszystkie komentarze zapisał w pamięci komputera i po 20 latach pokazał dzieciom, to byliby zdumieni faktem zidiocenia inteligencji elbląskiej.


Anuluj