UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdybym te wszystkie komentarze zapisał w pamięci komputera i po 20 latach pokazał dzieciom, to byliby zdumieni faktem zidiocenia inteligencji elbląskiej.
gdybym te wszystkie komentarze zapisał w pamięci komputera i po 20 latach pokazał dzieciom, to byliby zdumieni faktem zidiocenia inteligencji elbląskiej.