25
18.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Obecnie młodzież myśli że tak jak jest teraz jest cały czas i że manifestować to jest to samo co zabawa i draka. Niestety to co oglądaliśmy na białorusi to było to samo co mieliśmy i siebie. Tylko początki były jeszcze gorsze. Ktoś kto tylko głośniej coś powiedział negatywnego o władzy mógł (a bardzo często i zaliczał kulkę )Tak było na początku wprowadzania władzy ludowej. Później było ciut lżej. Za to więzienia i tzw ścieżki zdrowia, dla tych "manifestujących"to już było częściej spotykane. Wtedy nikt nawet nie pomyślał by można było wykrzykiwać na MILICJĘ wulgarne słowa. Pamiętam jak kiedyś staliśmy w 4 osobowej grupie i pijany MILICJANT spałował mojego kolegę. Po prostu dopadł go bo był najbliżej. Oczywiście nie mogliśmy się nikomu poskarżyć bo byśmy dostali wszyscy tymi pałami. Teraz młodzież bardziej się wygłupia niż manifestuje. Bardziej jest to chuliganeria niż obywatelska przemyślana postawa. Teraz ci z lewicy popierają te rozróby. Kiedyś to właśnie komuniści odpowiadali za to by takich właśnie ludzi inaczej myślących nauczać poprawnego myślenia poprzez pałowanie i wsadzanie do więzień. Ale wciskają tym młodym że oni byli cały czas tacy sami, tacy grzeczni w dodatku podobni do tych obecnie młodych manifestujących ludzi. Kiedyś nastąpi mocne rozczarowanie że wierzyli w ich prawdomówność.
(2020.08.18)

info

2  
  0
@Aniela Wiesława Grudzińska - zbyszek cieslinsli tadiu to byl fajny czas a wszystko mialo byc inaczej
zbyszek c (2020.08.18)
poszczekaj, poszczekaj sobie, . .bezzębny ubeku, popluj jeszcze póki możesz,
Hotell (2020.08.18)
Jakie to wszystko smutne. Jedni walczyli inni mama kase i stołki. .. ..
klmn (2020.08.18)

info

1  
  0
Latwo bylo sterowac tlumem, który mial w oczach coca cole i jeansy wrangler:)Oszukano cały naród bez mydla, wiekszosc tego nie rozumie, ale to fakt. Wystarczylo kilku krzykaczy, smetne piosenki i klimat filmu szpiegowskiego:))kazdy to kupował. .. Efekt byl taki, ze dziadkowie, ojcowie pracowali jak woły dla dobra ogółu: szkoły, szpitale, frmy a na koniec to co sie nam nalezalo zostalo w rekach poskomunistow albbo zwyklych cwaniaków. Przyklad spółdzielni, cały majatek: ziemia, maszyny, nieruchomości czesto trafiały do jednej osoby fikcyjnie zarzadzajaca 2 osobowa spółdzielnia. .. Pozniej sprzedawala majatek za symboliczne pieniadze czlonkom zarzadu czyli 2 osoba:)Pytanie dlaczego z takiej fabryki czy spoldzielni zwykly pracownik nie dostal swojej % czesci??? Ursus to majstersztyk, najnowoczesniejszy zaklad traktorów niemalze na swiecie bielecki rozwalil w pol roku. Na koniec w radio wspominal, ze najtrudniej mu przychodzilo tlumaczyc zalodze ze zaklad jest nie rentowny. Bialorus to dla nas czarna dziura, nic nie wiemy tylko propagande z tv. Posuchajcie z niezaleznych zrodel, tam wcale nie jest tak zle, ale niedlugo bedzie too co na ukrainie zrobila Wiktoria Nulan(USA)OSWIADCZYLA ZE USA WYDALA NA POMARANCZOWA REWOLUCJE MILIARD DOLARÓW. .. Teraz szykuja sie na rozkradzenie kolejnego kraju!
ASWYMIATA (2020.12.01)

info

0  
  0